Pierwsza miłość (1862)

Pierwsza miłość

odc. 1862

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Dagę martwi brak wyników badań na obecność wirusa HIV. Tymczasem w Wadlewie Wojtek, naprawiając uszczelkę w domu Makowskiej, przypadkowo wpada na Paulinę w pełnym negliżu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Dagę martwi brak wyników badań na obecność wirusa HIV. Tymczasem w Wadlewie Wojtek, naprawiając uszczelkę w domu Makowskiej, przypadkowo wpada na Paulinę w pełnym negliżu. Speszony wybiega z domu. Następnie całą noc męczy się, prześladowany wspomnieniami pięknego ciała pani weterynarz. Dochodzi do wniosku, że całkowicie uległ jej urokowi. Po spotkaniu z detektywem Agata umawia się na kawę z Piotrem. Odkrywa przed nim wszystkie nowo poznane fakty, dotyczące jego i jego rodziny. Zdobytą wiedzę zamierza wykorzystać, aby zastraszyć mężczyznę. Chce z nim wejść w pewien układ.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także