Pierwsza miłość (1855)

Pierwsza miłość

odc. 1855

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Beata chce, żeby Mikser uwiódł Zośkę i odciągnął ją od Kulczyckiego i jego pieniędzy. Niebawem chłopak przekonuje się, że zadanie będzie dość proste. Aleks umawia się na randkę z Marysią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Beata chce, żeby Mikser uwiódł Zośkę i odciągnął ją od Kulczyckiego i jego pieniędzy. Niebawem chłopak przekonuje się, że zadanie będzie dość proste. Aleks umawia się na randkę z Marysią. Po raz kolejny w ostatniej chwili odwołuje spotkanie. Przełożeni wzywają go do wykonania akcji ważnej dla oddziału antyterrorystycznego. Niestety, dzień nie należy do najszczęśliwszych w jego karierze. Tymczasem Daga i Natan są zaniepokojeni dziwnym zachowaniem Sabiny. Kobieta nie zdradza, czym się zajmuje i co zaprząta jej myśli. Nieco później córka Wekslera czeka przed szkołą językową na Piotra. Idzie zanim do jego ulubionej kafejki. W końcu wykorzystuje sytuację, żeby z nim porozmawiać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także