Pierwsza miłość (1854)

Pierwsza miłość

odc. 1854

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Beata nie może pogodzić się z tym, że Kulczycki wrócił do swojej byłej. Rysiek postanawia zabawić się kosztem Śmiałka. Straszy go, że obcy planują zbombardowanie jego gospodarstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Beata nie może pogodzić się z tym, że Kulczycki wrócił do swojej byłej. Prosi Kingę, by wybadała, o co chodzi między tymi dwojgiem. Okazuje się, że Artur i Zofia postanowili razem zająć się wychowaniem Stasi. Mazur zamierza zniweczyć ich plany. Tymczasem Rysiek postanawia zabawić się kosztem Śmiałka. Straszy go, że obcy planują zbombardowanie jego gospodarstwa. Sabina cały czas żyje spotkaniem z sobowtórem Igora. Ma wątpliwości, czy powinna dzielić się swoimi refleksjami i podejrzeniami z Agatą lub Natanem. Siostra sama zauważa zmianę w jej zachowaniu. Cieszy się, że wszystko dzieje się zgodnie z jej planem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także