Pierwsza miłość (1853)

Pierwsza miłość

odc. 1853

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Beata nie potrafi zrozumieć, dlaczego Artur nie wrócił do Wrocławia sam. Wciąż wspomina ich namiętny pocałunek. Tymczasem mężczyzna informuje znajomych o tym, że postanowił się ustatkować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Beata nie rozumie, dlaczego Artur nie wrócił do Wrocławia sam. Wciąż przypomina sobie ich spotkanie w "Barbaria-nie" i namiętny pocałunek. Marysi mówi o zawiedzionej nadziei na rozwój relacji z Kulczyckim. Tymczasem mężczyzna informuje znajomych o tym, że postanowił się ustatkować. Przeprasza siostrę Adama za rozczarowanie, jakie przez niego przeżyła. Chce, żeby kobieta została jego przyjaciółką. W Wadlewie Rysiek, dzięki Bartkowi, dowiaduje się, że cała sprawa dotycząca kosmitów jest elementem wrednego dowcipu Śmiałka i jego kolegów. Policjant nie zamierza zignorować podstępu. Postanawia zabawić się kosztem Mariana. We Wrocławiu Agata zwabia Sabinę do saloniku prasowego. Jest ciekawa, jak siostra zareaguje na widok mężczyzny, który wygląda jak sobowtór jej nieżyjącego męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także