Pierwsza miłość (1842)

Pierwsza miłość

odc. 1842

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Wiktor zostaje aresztowany w drodze do pracy. Wie, że do jego upadku przyczynili się Aleks i Kacper. Aneta powoli dochodzi do siebie. Nie wiadomo jednak, czy odzyska czucie w nogach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Wiktor zostaje zatrzymany w drodze do pracy. Mężczyzna wie, że do jego upadku przyczynili się Aleks i Kacper.Poprzysięga mężczyznom zemstę. Sabina składa zeznania umożliwiające oczyszczenie Agaty z zarzutów. Jest szczęśliwa, że mogła pomóc siostrze. Wieczorem przyjaciele spotykają się w "Barbarianie", by kibicować zespołowi Patrycji, Dagi i Radka. Aneta powoli dochodzi do siebie. Lekarze nie potrafią jednak powiedzieć, czy kobieta kiedykolwiek odzyska czucie w nogach. Aleks informuje Marysię o zatrzymaniu Wiktora. Przeprasza ją również za to, że posłużył się jej osobą, by dotrzeć do Anety. Dziewczyna próbuje zapomnieć o mężczyźnie, jednak nie udaje jej się to. Wieczorem składa Aleksowi niezapowiedzianą wizytę. Wyznaje, że nie potrafi o nim zapomnieć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także