Pierwsza miłość (1829)

Pierwsza miłość

odc. 1829

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Błażej ucieka z randki, gdy dowiaduje się, że Angieszka studiuje logistykę w szkole wojskowej. Marysia zastanawia się, dlaczego żaden z jej związków nie przetrwał. Prosi Szymona o opinię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Błażej umawia się z Agnieszką na kolejne spotkanie. Dowiaduje się, że dziewczyna studiuje logistykę w szkole wojskowej. Jego zachwyt nagle gaśnie i chłopak ucieka z randki. Tymczasem Bartek, zawiedziony poradami najbliższych, nabiera przekonania, że znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Na szczęście Paulina znajduje rozwiązanie problemu. Dochodzi do wniosku, że najlepiej zrobi, wyprowadzając się z Wadlewa. Marysia zastanawia się nad własnym życiem uczuciowym. Pyta Szymona, co robi nie tak, że żaden z jej związków nie przetrwał do tej pory i że nadal pozostaje sama. Sąsiad mówi jej, że jest ufna i łatwowierna a mężczyźni, z którymi się spotyka, bezwzględnie wykorzystują te cechy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także