Pierwsza miłość (1815)

Pierwsza miłość

odc. 1815

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Kinga mówi Markowi o swoich wątpliwościach dotyczących pracy Majki. Twierdzi, że kuzynka nie radzi sobie z rolą menedżera. Aleks wpada do 'Barbariana', aby porwać Marysię na randkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Kinga mówi Markowi o swoich wątpliwościach dotyczących pracy Majki. Twierdzi, że kuzynka nie do końca radzi sobie z rolą menedżera. Uważa, że dla bezpieczeństwa to oni powinni zająć się dokumentacją. Tymczasem Aleks po raz kolejny wpada do "Barbariana", aby porwać Marysię na randkę. Tym razem kobieta, przywołana do porządku przez kolegów, musi mu odmówić. Sytuację wykorzystuje Kinga, która prosi mężczyznę o odwiezienie do domu. Ma nadzieję, że po drodze zdoła zawrócić mu w głowie. Kaśka namawia Miksera i Błażeja do zorganizowania wspólnej domówki. Obiecuje, że osobiście wszystkim się zajmie. Na imprezę przybywa tłum gości. Okazuje się, że organizator oprócz znajomych przez przypadek zaprosił wielu użytkowników pewnego portalu społecznościowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także