Pierwsza miłość (1810)

Pierwsza miłość

odc. 1810

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Mirosława dowiaduje się, że Miłosz chciał skrzywdzić jej córkę. Ma do siebie żal, że niczego wcześniej nie zauważyła. Aleks dzwoni do Majki z propozycją kolejnego spotkania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Radek stara się zrekompensować siostrze to, że nie interesował się nią, kiedy znalazła się w trudniej sytuacji. Jest wdzięczny Nikoli, że cały czas była przy dziewczynie i okazała jej wsparcie, którego ta potrzebowała. Obiecuje im, że sam o wszystkim opowie matce. Gdy Mirosława dowiaduje się, że Miłosz chciał skrzywdzić jej córkę, jest wstrząśnięta. Ma do siebie żal. Po tym jak Aleks odwołał randkę, Majka boi się, że nie będzie chciał kontynuować znajomości. Jest zaskoczona, kiedy mężczyzna dzwoni do niej, aby ponownie ustalić termin spotkania. Kinga zazdrości kuzynce. Beata wyczuwa, że między dziewczynami rośnie napięcie. Niebawem Marysia przeżywa kolejne rozczarowanie. Jej spotkanie z Aleksem jest krótsze niż planowali. Mężczyznę wzywają obowiązki zawodowe. Musi pilnie spotkać się ze swoim długoletnim znajomym, Wiktorem (Andrzej Deskur).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także