Pierwsza miłość (1808)

Pierwsza miłość

odc. 1808

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Martyna zaprasza Miksera do kina. Chłopak postanawia nie robić sobie nadziei na dalszą znajomość. Na parkingu przed marketem Kinga uczy Marysię prowadzić auto. Lekcja kończy się stłuczką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Mikser jest zdziwiony, bo Martyna w ramach rewanżu za korepetycje zaprasza go do kina. Chłopak postanawia nie robić sobie większych nadziei na dalszą znajomość. Wie, że piękna studentka ma chłopaka. W pewnej chwili początkująca artystka pyta go o dobre wrocławskie kluby dla gejów. Mikser uświadamia sobie, że od początku znajomości Martyna uważa go za homoseksualistę. Tymczasem Marysia postanawia odświeżyć sobie znajomość przepisów ruchu drogowego i umiejętność prowadzenia samochodu. Zastanawia się nad kupnem auta. Na parkingu przed marketem Kinga robi jej krótki instruktaż. Lekcja kończy się stłuczką. Na szczęście Aleks (Hubert Jarczak), właściciel pojazdu, w który uderza Majka, okazuje się nad wyraz wyrozumiałym człowiekiem. Aby omówić sposób pokrycia poniesionych przez niego strat, zaprasza obie dziewczyny na kawę. Patrycja boi się powiedzieć komukolwiek o dziwnym zachowaniu Miłosza. Obawia się, że jej przewrażliwienie może zniszczyć związek matki. Nie wie, że mężczyzna próbuje uśpić jej czujność.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także