Pierwsza miłość (1806)

Pierwsza miłość

odc. 1806

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Mikser nie chce być modelem na ASP. Przełamuje się jednak i o wyznaczonej godzinie zjawia w sali rysunku. Artur prosi Filipa, by pomógł mu zdobyć dokumenty kompromitujące Wrońskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Mikser nie chce być modelem na ASP, ale znajomi zazdroszczą mu takiej nietypowej szansy. Ostatecznie chłopak przełamuje się i o wyznaczonej godzinie zjawia w sali rysunku. Zamiera, gdy dowiaduje się, że będzie pozował przed żeńską grupą. Na szczęście w grupie dziewczyn zauważa Martynę (Weronika Nockowska). Uroda dziewczyny sprawia, że Mikołaj odzyskuje odwagę. Tymczasem Artur prosi Filipa, by pomógł mu zdobyć dokumenty kompromitujące Wrońskiego. Wie, że pani Ułańska przechowuje je w sejfie. Miłosz, idąc przez miasto, spotyka Patrycję. Proponuje, że podwiezie ją do domu. Prowadząc samochód czuje się na tyle pewnie, że kładzie jej rękę na kolanie. Artur i Kinga znajdują wreszcie chwilę, by spokojnie porozmawiać o minionych wydarzeniach. Korzystając z chwili prywatności kobieta całuje Kulczyckiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także