Pierwsza miłość (1805)

Pierwsza miłość

odc. 1805

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Mikser jest zły, gdy jako ostatni dowiaduje się o romansie Dagi i Szymona. Ostrzega dziewczynę przed Kmiecińskim. Artur chce odszukać Wrońskiego, zanim ten ucieknie z kraju z jego majątkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Mikser jest zły, gdy jako ostatni dowiaduje się o romansie Dagi i Szymona. Z tej okazji robi dziewczynie wykład umoralniający, ostrzegając, że Kmieciński nie jest facetem dla niej. Wszyscy orientują się, że Mikołaj jest zazdrosny. Kaśka, aby odciągnąć przyjaciela od problemów, znajduje mu nowe zajęcie. Chłopak ma pozować nago studentkom szkoły plastycznej. Rączka i jego ludzie pomagają Emilce w pracach polowych. Ku zaskoczeniu wszystkich, gangster znajduje dużo radości karmienie kur i przerzucaniu siana. Tymczasem Artur postanawia odszukać Wrońskiego, zanim ten zdąży uciec za granicę z jego majątkiem. Przyłapany na gorącym uczynku adwokat, przyznaje się do winy. Nie ukrywa, że wszystko robił na zlecenie pani Ułańskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także