Pierwsza miłość (1802)

Pierwsza miłość

odc. 1802

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Filip zamiera, gdy dowiaduje się, że w kupno znaczka zamieszany jest Wroński. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że 25% udział w zysku go nie zadowala. Wroński stawia mu ultimatum.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Filip zamiera, gdy dowiaduje się, że w kupno cennego znaczka zamieszany jest Wroński. Beata radzi mu, aby się nie poddawał. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że 25% udział w zysku go nie zadowala. Wroński stawia mu ultimatum. W Wadlewie Malwina zarzuca Emilce nadużywanie władzy, czego przejawem jest wykupienie przez nią i jej ojca wszystkich miejsc na cmentarzu. Zaskoczona dziewczyna nie wie nic o tym, że Marian rozpoczął licytację ostatnich kwater. Nikola dostaje nową pracę w wydawnictwie. Radek i pozostali znajomi postanawiają to oblać. Daga upija się podczas imprezy. Imprezowy wieczór kończy u boku Szymona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także