Pierwsza miłość (1801)

Pierwsza miłość

odc. 1801

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Sabina dochodzi do siebie po wszystkim, czego doświadczyła ze strony Agaty. Prosi rodziców, by nie chowali urazy do jej przyrodniej siostry. Sama nie potrafi wybaczyć zdrady Natanowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Sabina dochodzi do siebie po wszystkim, czego doświadczyła z rąk Agaty. Prosi rodziców, by nie chowali urazy do jej siostry. Sama nie potrafi wybaczyć zdrady Natanowi. Natomiast lekarz zwleka z wyznaniem jej prawdy. Łazanek zdobywa nieoficjalne informacje o tym, że cmentarz w Wadlewie ma zostać zamknięty. Donosi Śmiałkowi, że na terenie nekropolii zostało piętnaście miejsc do wykupienia. Ci, którzy nie zdążą ich nabyć, zostaną pochowani na cmentarzu komunalnym koło drogi szybkiego ruchu. Kinga nie wierzy Beacie w opowieści na temat Filipa i rozwodu. Zamierza wystawić małżonków na próbę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także