Pierwsza miłość (1799)

Pierwsza miłość

odc. 1799

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Natan wykorzystuje wskazówki Michała, by znaleźć Sabinę. Dociera do domu, w którym jest ona przetrzymywana. Filip jest zażenowany, gdy Beata widzi, jak w restauracji karmi psa podopiecznej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Natan wykorzystuje wskazówki Michała, by znaleźć Sabinę. Na ukradzionym motocyklu dociera do domu, w którym przetrzymywana jest dziewczyna. Po chwili nieuwagi sam staje się zakładnikiem Agaty. Filip jest zażenowany, gdy Beata widzi, jak w restauracji karmi psa swojej podopiecznej. Kobieta nie traci czasu i prosi go, aby do siebie wrócili. Do podjęcia decyzji zachęca go wizją uczestniczenia w dochodowym biznesie. Nikola rozmawia z Patrycją. Przekonuje koleżankę, żeby dostosowała się do zasad, panujących w ich mieszkaniu. Ostrzega, że w przeciwnym wypadku będzie musiała wrócić do matki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także