Pierwsza miłość (1779)

Pierwsza miłość

odc. 1779

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Daga martwi się o Miksera, którego godzinami nie ma w domu. Radek ma dość oszustw Nikoli. Emilka wie, że Artur ponownie spróbuje zdobyć Kingę. Mówi mu, że potrzebny jest jej jedynie spokój.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Daga martwi się o Miksera, którego godzinami nie ma w domu. Gdy Sabina opowiada jej o rozmowie z Natanem, jest zaskoczona sytuacją. Radek ma dość oszustw Nikoli. Emilka wie, że Artur ponownie spróbuje zdobyć Kingę. Mówi mu, że jej zdaniem, w obecnej chwili jego wymarzonej kobiecie potrzebny jest jedynie święty spokój. Radzi, aby nie narzucał się ze swoimi uczuciami. Nie wierzy w dobre intencje mężczyzny. Śmiałek tłumaczy Kindze, że Kulczycki nie pomaga jej bezinteresownie. Dziewczyna peszy się. W końcu przeprowadza z Arturem rozmowę, którą powinni odbyć wiele lat temu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także