Pierwsza miłość (1750)

Pierwsza miłość

odc. 1750

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Hubert zauważa, że Marysia jest rozdrażniona i podenerwowana. Nie wie, że żona dowiedziała się o jego dziecku, którego oczekuje Sandra. Mikser i Radek tracą nadzieję, że odnajdą ojca Kaśki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Hubert zauważa, że Marysia jest rozdrażniona i podenerwowana. Nie wie, że żona dowiedziała się o jego dziecku, którego oczekuje Sandra. Mikser i Radek tracą nadzieję, że kiedykolwiek im się odnaleźć ojca Kaśki. Postanawiają wyruszyć w podróż po Polsce, by go odnaleźć. Seweryn, Wojtek i Roman, zauroczeni nowymi znajomymi, liczą na dalszy rozwój znajomości z nimi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także