Ojciec Mateusz: Telefon zaufania (318)

Ojciec Mateusz

sezon 25 odc. 318: Telefon zaufania

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Karol Dziuba, Piotr Polk, Zuzanna Lit
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Adam Dormut żąda od Izy rozwodu. Niebawem znika bez śladu. Policja początkowo podejrzewa, że w wyniku sprzeczki małżeńskiej doszło do tragedii. Możejko otrzymuje donos, który komplikuje śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Adam Dormut (Karol Dziuba) żąda od Izy (Zuzanna Lit) rozwodu. Wkrótce potem znika bez śladu. Policja początkowo podejrzewa, że w wyniku sprzeczki małżeńskiej doszło do tragedii. Okazuje się jednak, że sprawa ma związek z rodzicami zaginionego i jego dzieciństwem. Ojciec Adama, były wojskowy (Mariusz Jakus), nie stronił od używania przemocy. Zdominowana przez niego matka również zniknęła jakiś czas wcześniej. Niebawem inspektor Możejko otrzymuje donos, który jednak tylko komplikuje śledztwo. Ksiądz Mateusz kieruje uwagę policjantów na fundację udzielającą swego czasu wsparcia psychologicznego Adamowi. Tymczasem babcia podstępem doprowadza do tego, że Natalia i Pluskwa zapisują się na lekcję tańca. Dochód z niej ma zostać przeznaczony na ratowanie pszczół.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x