Ojciec Mateusz
sezon 25 odc. 327: Dług
Występują: | Artur Żmijewski, Piotr Polk, Lucyna Malec, Michał Piela |
---|---|
Reżyseria: | Maciej Dejczer |
W skrócie: | W Sandomierzu znika skromna pracownica firmy ZbigStar. Jej matka wini siebie, ponieważ przed zaginięciem wykrzyczała córce okrutne słowa. Policjanci i Mateusz podejrzewają jednak szefa poszukiwanej. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.
W tym odcinku
W Sandomierzu nie milkną echa zaginięcia przed dwoma tygodniami Anny, skromnej i cichej pracownicy lokalnej firmy ZbigStar. Matka kobiety jest zrozpaczona. Wini siebie, ponieważ przed zaginięciem córki, wykrzyczała kilka okrutnych słów na temat wyglądu dziewczyny, jej podejścia do życia i braku ambicji. Jednak zarówno policja, jak i ksiądz Mateusz wątpią, by to był prawdziwy powód zniknięcia Anny. Podejrzenia kierują w stronę szefa kobiety i właściciela firmy, przebojowego biznesmena Zbigniewa Stańczyka. Okazuje się, że zaginiona pożyczyła od niego sporą kwotę.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Artur Żmijewski
jako ksiądz Mateusz Żmigrodzki -
Piotr Polk
jako młodszy inspektor Orest Możejko -
Lucyna Malec
jako matka Anny -
Michał Piela
jako aspirant sztabowy Mieczysław Nocul -
Joanna Jarmołowicz
jako Anna Matysiak -
Mikołaj Roznerski
jako ksiądz Walery -
Michał Milowicz
jako Zbigniew Stańczyk -
Kinga Preis
jako Natalia Borowik -
Mariusz Czajka
jako jasnowidz Jan -
Bartłomiej Firlet
jako aspirant Antoni Dziubak -
Karina Szafrańska
jako Pawłowska -
Aleksandra Górska
jako babcia Lucyna Wielicka -
Magdalena Łoś
jako sekretarka Magda -
Edyta Olszówka
jako aspirant Ewa Kobylicka -
Rafał Cieszyński
jako policjant Przemysław Gibalski -
Jędrzej Taranek
jako policjant Jędrzej Paruzel -
Artur Pontek
jako policjant Marian Marczak -
Ewa Konstancja Bułhak
jako Barbara Halina Nocul -
Eryk Lubos
jako Waldek Grzelak "Pluskwa" -
Sławomir Orzechowski
jako biskup -
Piotr Kozłowski
jako ksiądz Jacek Kolanko -
Katarzyna Burakowska
jako Emilka Kozłowska -
Jakub Wesołowski
jako dr Wojciech Schiller -
Hanna Śleszyńska
jako matka aspiranta Dziubaka -
Tamara Arciuch
jako Maria Dąbala -
Maria Pakulnis
-
Tomasz Oświeciński
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Maciej Dejczer reżyseria
Zobacz także
- Zdrady: Dług (51) - serial paradokumentalny - noc niedz./pon., 15 na 16 czerwca 3:00 i 1 późniejsza emisja
- Niesamowity świat Gumballa: Dług (2) - serial animowany - noc pon./wt., 16 na 17 czerwca 5:25 i 3 późniejsze emisje
- Dług - dramat sensacyjny - noc śr./czw., 18 na 19 czerwca 2:50 i 1 późniejsza emisja
- Taffy 2: Dług (137) - serial animowany - noc niedz./pon., 22 na 23 czerwca 1:30 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Dług (11) - serial kryminalny - czwartek, 26 czerwca 23:55