Zdrady: Dług (51)

Zdrady: Dług (51)

4.4/10
serial paradokumentalny Polska 2014   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Magda i Patryk planują ślub. Przyszły pan młody stał się agresywny i ukradkiem rozmawia przez telefon. Wynajęci przez narzeczoną detektywi ustalają, że ma on problem z wierzycielami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterów tego serialu łączy ten sam problem - podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Odkryć prawdę pomaga im prywatny detektyw. Po zapoznaniu się z efektami jego pracy, zainteresowani sami decydują, czy zakończyć śledztwo, czy je kontynuować i złapać drugą połowę na gorącym uczynku.

W tym odcinku

Magda i Patryk za dwa miesiące planują ślub. Ostatnio jednak przyszły pan młody dziwnie się zachowuje. Stał się agresywny i wciąż ukradkiem rozmawia przez telefon. Jego narzeczona podejrzewa, że mężczyzna ma romans. Prosi śledczych o zbadanie sprawy. Detektywi szybko odkrywają, że Patryk wpadł w oko swojej szefowej Anicie, choć on wydaje się być nieugięty. Dalsza obserwacja ujawnia, że narzeczony klientki ma problem z dwoma dryblasami, którzy żądają od niego natychmiastowej spłaty długu. Przełożona Patryka składa mu propozycję: w zamian za wspólnie spędzoną noc oferuje mu sporą sumę pieniędzy, która pokryłaby dług. Gdy pracownik odmawia, Anita na osobności kontaktuje się z bandziorami. Okazuje się, że jest z nimi w zmowie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także