Ojciec Mateusz 16: Idol (200)

Ojciec Mateusz 16: Idol (200)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Robert Rozmus, Piotr Polk
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:W Sandomierzu ma zagrać zespół Papa D. Justyna umawia się na wywiad z liderem grupy, Pawłem Stasiakiem. Muzyk nie dociera jednak na spotkanie. Ginie po nim ślad. Ksiądz Mateusz podejrzewa porwanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
jutro
11:05 TVP 1

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

W Sandomierzu ma zagrać zespół Papa D. Natalia wraz z babcią i Emilką odsłuchuje największe przeboje grupy. Tymczasem naczelnik Morus zapowiada na komendzie sesję do kalendarza, aby wzbudzić sympatię mieszkańców. Justyna umawia się na wywiad z liderem Papa D, Pawłem Stasiakiem. Na komendzie zjawia się fotograf Albert Człuchowski (Robert Rozmus) w towarzystwie stylisty Stefana Bili (Piotr Gąsowski) i modelek, by namówić policjantów na sesję w plenerze. Basia, Daria i Gibalska postanawiają przerwać tę farsę. Wkrótce Paweł Stasiak odwiedza na plebanii Lucynę. Okazuje się, że przyjaźniła się ona z babcią wokalisty. Następnie Stasiak wsiada do samochodu, by zdążyć na wywiad. Muzyk nie dociera jednak na spotkanie z Justyną i ginie po nim ślad. Do Sandomierza przyjeżdża zaniepokojony sytuacją menadżer grupy. Mateusz podejrzewa porwanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także