Nasz nowy dom (66)

Nasz nowy dom (66)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Pani Natalia mieszka razem z mamą i synkiem w Grodźcu na Opolszczyźnie. Ich dom ma nieszczelny dach, a sufity grożą zawaleniem. Rodzina nie jest w stanie samodzielnie go wyremontować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół. Tym razem ekipa odwiedza m.in. Spytkowice koło Rabki, Jamielnik w woj. warmińsko-mazurskim i dwie wsie na Mazowszu.

Pani Natalia mieszka z mamą i synkiem w Grodźcu na Opolszczyźnie. Przed kilku laty kobieta straciła narzeczonego w tragicznych okolicznościach. Obie panie mieszkają w zniszczonym domu z nieszczelnym dachem, w którym sufity grożą zawaleniem. Rodzina nie jest w stanie samodzielnie go wyremontować, ponieważ u pani Natalii wykryto złośliwy nowotwór mózgu, który wymaga długiego leczenia. Katarzyna Dowbor jest przerażona nie tylko stanem budynku, ale i zakresem robót budowlanych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także