×
Nasz nowy dom (311)

Nasz nowy dom (311)

reality show Polska 2024   od 7 lat
Występują:Przemysław Oślak, Maciej Pertkiewicz
W skrócie:Basia wraz z partnerem wychowuje Olka i Oskara. Stara się stworzyć chłopcom ciepły dom, jakiego sama nigdy nie miała. Mieszkanie rodziny, która ma problemy finansowe, jest w tragicznym stanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Basia wraz z partnerem Michałem wychowuje Olka i Oskara. Stara się stworzyć chłopcom dom pełen ciepła i miłości, jakiego sama nigdy nie miała. Ojciec i matka oddali bowiem ją razem z rodzeństwem do pogotowia opiekuńczego. Basia dorastała w rodzinie adopcyjnej, która zapewniła jej wykształcenie, ale nie otoczyła miłością. Obecnie kobieta codziennie stawia czoła problemom wynikającym z fatalnej sytuacji finansowej. Mieszkanie jej i Michała jest w tragicznym stanie. Łazienka nie nadaje się do użytku. Brakuje też ciepłej wody. Z pomocą Basi przychodzi ekipa Elżbiety Romanowskiej.

Zobacz także