×
Nasz nowy dom (275)

Nasz nowy dom (275)

reality show Polska 2022   od 7 lat
W skrócie:Pani Sylwia samotnie wychowuje dwie córki. Dzięki niewielkiemu spadkowi i uzyskanemu nie lada wysiłkiem kredytowi kupiła stary dom. Nie ma w nim łazienki ani porządnego ogrzewania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Pani Sylwia samodzielnie wychowuje dwie córki, Olę i Nadię, odkąd uciekła od partnera. Rodzina długo szukała swojego miejsca w wynajmowanych mieszkaniach, aż w końcu dzięki niewielkiemu spadkowi i uzyskanemu nie lada wysiłkiem kredytowi pani Sylwia kupiła stary, bardzo zaniedbany dom. Nie ma w nim łazienki ani porządnego ogrzewania. Mieszkańcom dokucza też wilgoć, a komin jest dziurawy, więc kominiarz zakazał używania pieca. Matka dziewczynek jest osobą niedowidzącą i potrzebuje ich wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności. Jedna z dziewczynek, Ola, choruje na epilepsję i potrzebne jej leki pochłaniają znaczną część rodzinnego budżetu. Ekipa Katarzyny Dowbor postara się odmienić życie całej trójki na lepsze.

Zobacz także