×
Nasz nowy dom (276)

Nasz nowy dom (276)

reality show Polska 2022   od 7 lat
W skrócie:Pani Justyna od rozwodu samodzielnie opiekuje się dorosłą córką Marzeną, która cierpi na zespół Downa. Kobieta kupiła stary drewniany dom na Podlasiu. Niestety w budynku nie ma łazienki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Pani Justyna od rozwodu samodzielnie opiekuje się dorosłą córką Marzeną, która cierpi na zespół Downa. Kobiety ze śląska przeprowadziły się na Podlasie. Pani Justyna pracowała tam jako kierowczyni autobusu, jednak wada serca jej córki sprawiła, że musiały przenieść się w miejsce, w którym powietrze jest czyste. Kobieta kupiła stary drewniany dom i dzięki pomocy sąsiadów przeprowadziła drobne prace remontowe. Niestety w budynku nadal nie ma łazienki, a ogrzewanie stanowi jedynie kilka elektrycznych grzejników. Taki stan domu uniemożliwia przetrwanie w nim zimy. Wykonaniem projektu wspaniałego domku zajmie się Martyna Kupczyk, a Przemek Oślak wraz z ekipą budowlaną wprowadzi go w życie.

Zobacz także