Nasz nowy dom (162)

Nasz nowy dom (162)

reality show Polska 2019   od 7 lat
W skrócie:Dwunastoletni Paweł cierpi na porażenie mózgowe i padaczkę. Dzieli pokój z rodzicami, bratem i siostrą. Dom rodziny nie jest ocieplony, przez dach leje się woda, nie działa instalacja elektryczna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 26 października
za 6 dni
10:00 Polsat Cafe

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Pani Swietłana przyjechała do Polski z Białorusi w poszukiwaniu lepszego życia. Poznała pana Jacka, którego poślubiła. Para dochowała się trojga dzieci. Dwunastoletni Paweł cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Chłopiec dzieli pokój z rodzicami, czternastoletnim bratem Krzysztofem i siedmioletnią siostrą Natalką. Dom rodziny nie jest ocieplony, przez dziurawy dach leje się woda, nie działa także instalacja elektryczna. Niedawno pan Jacek uległ wypadkowi w pracy, co mocno ogranicza jego możliwości zawodowe. Z pomocą rodzinie przychodzi Katarzyna Dowbor wraz z architektem Maćkiem Pertkiewiczem i kierownikiem budowy Wiesławem Nowobilskim.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także