×
Nasz nowy dom (264)

Nasz nowy dom (264)

reality show Polska 2022   od 7 lat
W skrócie:Ekipa programu odwiedza Trzek. Mieszka tam pani Teresa i dwójka jej dzieci. Kobieta kilka lat temu rozstała się z uzależnionym od alkoholu partnerem. Nie stać jej na remont zaniedbanego domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 1 lipca
za 12 dni
5:00 Super Polsat (z napisami)

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Ekipa programu odwiedza wielkopolski Trzek. Mieszka tam pani Teresa i dwójka jej dzieci. Kobieta kilka lat temu rozstała się z uzależnionym od alkoholu partnerem. Pani Teresa może liczyć na wsparcie swoich pracodawców, którzy pozwalają jej zaglądać w ciągu dnia do dzieci. Mimo to kobiety nie stać na remont domu. Udało jej się wymienić dach, jednak dom nasiąknięty jest wodą, która spływała na niego latami. Trzeba także zainstalować porządne ogrzewanie i skończyć łazienkę. Ekipa programu zabiera się do pracy z ogromnym zapałem, zarażona pozytywną energią rodziny.

Zobacz także