×
Nasz nowy dom (266)

Nasz nowy dom (266)

reality show Polska 2022   od 7 lat
Występują:Wiesław Nowobilski, Martyna Kupczyk
W skrócie:Pani Magda odeszła od agresywnego partnera i wraz z dziećmi zamieszkała w rodzinnym domu składającym się z pokoju i kuchni. Chce wyremontować pomieszczenie gospodarcze. Ekipa programu rusza na pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 2 lipca
za 13 dni
5:00 Super Polsat (z napisami)

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Pani Magda jest samodzielną mamą Nikoli i Krzysia. Jej agresywny partner urządzał awantury, więc kobieta uwolniła się z toksycznego związku, aby dzieci nie musiały na to patrzeć. Po rozstaniu wróciła do rodzinnego domu. Obecnie mieszka w nim siedem osób, a do dyspozycji mają jedynie jeden pokój i kuchnię. Mama z synem nocują na nadmuchiwanym materacu rozłożonym na kuchennej podłodze, więc śpią razem. Tata pani Magdy udostępnił jej przylegające do domu pomieszczenie gospodarcze. Kobieta rozpoczęła remont, aby stworzyć dzieciom odpowiednie warunki, ale oszczędności szybko się skończyły, a na dodatek straciła pracę. To zabrało jej dochody oraz poczucie niezależności. Niestety w budynku nadal nie można zamieszkać, ponieważ brakuje w nim kuchni, łazienki, podłóg i mebli. Na szczęście Katarzyna Dowbor wraz z ekipą odwiedzą Drochlin i w ciągu pięciu dni stara obora zamieni się w piękny dom.

Zobacz także