x
Na dobre i na złe: Szansa (638)

Na dobre i na złe

odc. 638: Szansa

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Magdalena Czerwińska, Piotr Garlicki
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Agata spotyka koleżankę z medycyny, Kaśkę. Dziewczyna, która dawniej była najlepszą studentką, teraz jest bezdomna i ma problem z alkoholem. Janek wybiera się z Olą na ślub swojej byłej dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Agata spotyka przypadkiem dawną znajomą z medycyny - Kaśkę (Magdalena Czerwińska). Dziewczyna, która dawniej była najlepszą studentką na roku, teraz jest bezdomna i ma problem z alkoholem. Doktor Woźnicka ratuje ją, gdy Kaśka o mało nie wpada pod pociąg. Zuza zajmuje się organizacją w szpitalu wolontariatu dla więźniów. Chce współpracować z chłopakiem, który wcześniej uciekł w trakcie leczenia - Jaśkiem "Góralem" (Jan Zmit). Przemek i doktor Tretter są jednak temu przeciwni. Janek wybiera się z Olą na ślub swojej byłej dziewczyny - Alicji (Orina Krajewska). Uroczystość zostaje przerwana, gdy pan młody - Hubert (Bartek Nowosilski) - nagle zaczyna zwijać się z bólu.

Występują (pokaż wszystkich)