Na dobre i na złe: Nowy początek (529)

Na dobre i na złe

odc. 529: Nowy początek

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Agnieszka Smoczyńska
W skrócie:Urzędniczka, która ma udzielić ślubu Hanie i Piotrowi, traci przytomność. Kobieta trafia do Leśnej Góry pod opiekę doktor Goldberg. Następnego dnia uroczystość odbywa się w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Urzędniczka, która ma udzielić ślubu Hanie i Piotrowi, traci przytomność. Kobieta trafia do Leśnej Góry. Doktor Goldberg diagnozuje u pacjentki ciążę pozamaciczną. Następnego dnia uroczystość odbywa się w szpitalu. Hana zostaje żoną Piotra. Wśród gości zaproszonych na ceremonię są lekarze. Mały Krzyś sugeruje, że kolejnymi nowożeńcami powinni zostać Nina i Sambor. Rudnicka nie myśli jednak o małżeństwie. Ukrywa przed Michałem, że dostała pracę w USA. Lena nie potrafi porozumieć się z Witkiem. Bierze w pracy urlop i wyjeżdża z synem do matki. Agata nie zdaje egzaminu specjalizacyjnego. Okazuje się, że to dopiero początek jej kłopotów. Lekarka najpierw sprzecza się z Wiktorią na dyżurze, a później Tretter informuje ją, że straciła posadę. Pacjentem Leśnej Góry zostaje kolega Woźnickiej z liceum, Janek. Chłopak nie ukrywa, że chciałby odświeżyć dawną znajomość. Agata ostro reaguje na jego umizgi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także