Na dobre i na złe: W otwarte karty (528)

Na dobre i na złe

odc. 528: W otwarte karty

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Falkowicz opowiada Wiki o prowadzonych przez siebie eksperymentach. Okazuje się, że testowany przez profesora lek na SM pomaga chorym na miażdżycę. Ola robi test ciążowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Falkowicz opowiada Wiki o prowadzonych przez siebie eksperymentach. Podczas testowania leku na SM odkrył, że skuteczniej leczy on miażdżycę. Prezentuje Wiki wyniki badań Anny, która jako pierwsza zaczęła przyjmować lekarstwo. Zdumiona osiągniętymi rezultatami kobieta informuje pacjentkę, że teraz może się ona poddać przeszczepowi nerki. Młodzi lekarze czekają na egzamin specjalizacyjny. Przemek oznajmia Wiki, że zamierza złożyć zawiadomienie do prokuratury na Falkowicza i przerwać nielegalne badania. Gdy Wiki tłumaczy, że także jest zamieszana w sprawę, nie robi to na nim wrażenia. Chce ukarać profesora nawet za cenę pogrążenia przyjaciółki. Lena oskarża Agatę o rozbicie swojego małżeństwa. Lekarka spóźnia się na egzamin. Ola robi test ciążowy. Próbuje pomówić o jego wyniku z Przemkiem. Podczas operacji prowadzonej przez Piotra i Hanę stół przygniata nogę Gawryły. Chirurg kończy zabieg, mimo że ma złamaną nogę. Po operacji zaczyna całować Hanę. Kobieta nie protestuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także