Na dobre i na złe: Konfrontacja (527)

Na dobre i na złe

odc. 527: Konfrontacja

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Wanda trafia do szpitala. Adam jest wściekły na Falkowicza, że podał jej lekarstwa, które są zabronione w Polsce. Do Leśnej Góry zostaje przewieziony z wypadku profesor Starzyński.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Wanda trafia do szpitala po przedawkowaniu leków. Na wieść o tym Wiki wraca do Leśnej Góry. Adam jest wściekły na Falkowicza, że podał kobiecie leki, które są zabronione w Polsce. Obaj mogą mieć z tego powodu kłopoty. Tymczasem Wiki w rzeczach matki znajduje lekarstwa od Andrzeja. Markowi grozi nagana za bójkę z Adamem w pracy. Przed Dorotą udaje, jakby nic się nie wydarzyło. Wkrótce proponuje Agacie, by zostali parą. Do szpitala zostają przewiezieni potrącony przez motocyklistę prof. Starzyński i sprawca wypadku, który skaleczył się szkłem. Latoszkowie, którzy zajmują się wykładowcą odkrywają, że pacjent cierpi na białaczkę. Marek z oporami decyduje się na asystowanie Adamowi podczas operacji rannego motocyklisty. W pewnym momencie serce pacjenta przestaje bić. Latoszek wyznaje Lenie miłość. Kobieta podpuszcza go, by przyznał się do romansu z Agatą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także