Na dobre i na złe: Specjaliści (530)

Na dobre i na złe

odc. 530: Specjaliści

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Dominika Łakomska, Anita Sokołowska, Sara Jachimiak
Reżyseria:Jose Iglesias
W skrócie:Agata bierze dyżury w pogotowiu. Jej pacjentami są profesor Starzyński, który zasłabł w domu i zranił się w głowę oraz chora na SM Marta, którą niedawno operowali Hana i Piotr.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Przyjaciele z Leśnej Góry zastanawiają się, jak pomóc Agacie, która niedawno straciła etat w szpitalu. W tym czasie Woźnicka bierze dyżury w pogotowiu. Jej pacjentami są profesor Starzyński, który zasłabł w domu i zranił się w głowę oraz chora na SM Marta, którą niedawno operowali Hana i Piotr. Kobieta skarży się na silne bóle brzucha. Agata kieruje ją na oddział, by poddała się kolejnej operacji. Sambor w obawie, że koledzy mogą oskarżyć o faworyzowanie Niny wyznacza do zabiegu Przemka i Wiki. Rudnicką decyzja ukochanego wyprowadza z równowagi. Wiktoria analizuje wyniki badań swojej matki. Zauważa wyraźną poprawę. Falkowicz ma kolejne kłopoty. Firma, która zamierzała od niego kupić patent na nowy lek, grozi wycofaniem się z umowy, jeśli profesor nie udostępni wszystkich badań. Lekarz bierze pożyczkę pod zastaw domu, by opłacić testy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także