Na dobre i na złe: Przepowiednia (457)

Na dobre i na złe

odc. 457: Przepowiednia

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
W skrócie:Sambor przyłapuje opiekunkę Krzysia na paleniu papierosów i plotkowaniu. Rezygnuje ze współpracy z nią. Na rozprawie o ograniczenie praw rodzicielskich zeznaje ona na niekorzyść lekarza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Sambor przyłapuje opiekunkę Krzysia na paleniu papierosów i plotkowaniu ze znajomymi. Rezygnuje ze współpracy z nią. Na rozprawie o ograniczenie praw rodzicielskich kobieta zeznaje na niekorzyść lekarza. Michał rzuca się na nią z pięściami. Agata i Wiki udzielają pomocy Kacprowi, który został poszkodowany w ulicznej bójce. Okazuje się, że chłopak ma dar jasnowidzenia. Radzi Wiki, by nie zawracała sobie głowy brunetem, gdyż będzie się musiała zająć córką. Nina z powodu uczulenia na dłoniach, chce rzucić posadę. Wiki chce jej pomóc, jednak koleżanka nie wierzy w jej czyste intencje. Wkrótce lekarka odkrywa, co wywołuje wysypkę na rękach Niny. Agata kłóci się z Pawłem z powodu wyjazdu na kurs kardiologii. Wiki i Przemek organizują w hotelu małe przyjęcie, by ich pogodzić. Na imprezie zjawia się Blanka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także