Na dobre i na złe: Palec losu (645)

Na dobre i na złe

odc. 645: Palec losu

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Katarzyna Dąbrowska, Piotr Garlicki
Reżyseria:Anna Jadowska
W skrócie:Blance doskwiera ból ręki. Przez pewien czas dziewczyna bagatelizuje jednak sprawę, gdyż sądzi, że chodzi o kontuzję. Gdy dolegliwości stają się nie do zniesienia Tomasz, zleca badania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Blance doskwiera ból ręki. Przez pewien czas dziewczyna bagatelizuje jednak sprawę, gdyż sądzi, że chodzi o kontuzję. Gdy dolegliwości stają się nie do zniesienia Tomasz zleca badania. Wyniki są szokujące - okazuje się, że córka Wiki cierpi na nowotwór. Na onkologii nastolatka poznaje dwóch młodych pacjentów, którzy są w trakcie walki z rakiem - Maćka i Tomka. Doktor Consalida, która nie zdaje sobie sprawy z problemów Blanki, planuje wyjazd na wakacje. Podróż zostaje odwołana, gdy okazuje się, że pilot, który miał zasiąść za sterami maszyny, ma kłopoty z sercem. Na lotnisku lekarka spotyka Piotra Gawryłę. Dawny kolega proponuje jej etat w Otwocku. W tym czasie Stanisławski wskazuje kandydaturę doktora Zapały na stanowisko ordynatora chirurgii. Falkowicz obawia się oceny kuratorki, od której opinii zależy, czy nadaje się na opiekuna Matyldy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także