Na dobre i na złe: Nikt nie jest doskonały (654)

Na dobre i na złe

odc. 654: Nikt nie jest doskonały

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Irena Aleksandrowicz, pacjentka z chorobą serca, oznajmia Agacie, że jest jej babcią. W Leśnej Górze przebywa nastoletnia Ela. Na ostry dyżur przywiózł ją pozbawiony praw rodzicielskich ojciec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Do szpitala trafia Irena Aleksandrowicz, ciężko chora na serce pacjentka, która oznajmia doktor Woźnickiej, że jest jej babcią. Agata z początku jej nie wierzy, ale niebawem przekonuje się, że seniorka nie kłamie, a rodzina przez lata ukrywała przed nią szokującą prawdę. Niestety, pani Irena w końcu umiera, wcześniej jednak zapisuje cały majątek... Szczepanowi. W Leśnej Górze nadal trwa konflikt Stanisławskiego i Trettera, co wpływa na pracę całego zespołu. Kolejną pacjentką byłego dyrektora zostaje Ela, nastolatka z silną reakcją alergiczną. Dziewczynka została niedawno adoptowana, a na ostry dyżur przywiózł ją biologiczny ojciec, który został pozbawiony praw rodzicielskich. Doktor Falkowicz ma problemy z Matyldą. Dziewczyna buntuje się i w tajemnicy przed dorosłymi umawia z tajemniczym Rafałem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także