Na dobre i na złe: Bez tchu (532)

Na dobre i na złe

odc. 532: Bez tchu

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Pacjentką Leśnej Góry zostaje Celina, która niedawno przeszła tu przeszczep płuc. Do szpitala trafia też miłośnik zdrowego żywienia. Mężczyzna skarży się na silne bóle brzucha.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Pacjentką Leśnej Góry po raz kolejny zostaje Celina, która niedawno przeszła tu przeszczep płuc. Lekarze podejrzewają, że dziewczyna próbowała się zabić. Biznesmen Wywrocki, który opłacił leczenie Celiny za granicą, przyjeżdża do Leśnej Góry, by wspierać przyjaciółkę. Lekarze zajmują się także miłośnikiem zdrowego żywienia, Michałem Bąkiem, który skarży się na bóle brzucha. Okazuje się, że mężczyzna musi być jak najszybciej operowany. Ola nie chce wziąć udziału w zabiegu w obawie o swoje dziecko. Nie podaje jednak kolegom prawdziwego powodu. Van Graaf, który jako jedyny domyśla się, że dziewczyna jest w ciąży, radzi stażystce, by porozmawiała z przyszłym ojcem. Agata odwiedza instytut, w którym pracuje Starzyński, jednak tam nikt nie wie o wolnym etacie. Lekarka podejrzewa, że profesor chce z niej uczynić swoją protegowaną. Wiktoria waha się, czy przyjąć oświadczyny Falkowicza. Adam ostrzega ją, że jeśli zwiąże się z profesorem, zmarnuje sobie życie. Za to Przemek uznaje zaręczyny przyjaciółki za zdradę. Jedynie matka - tuż przed wyjazdem do Hiszpanii - namawia córkę, by dała Andrzejowi szansę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także