Na dobre i na złe: Pocałunek na dobranoc (531)

Na dobre i na złe

odc. 531: Pocałunek na dobranoc

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Hubert Zduniak, Anita Sokołowska, Magdalena Waligórska
Reżyseria:Jose Iglesias
W skrócie:Falkowicz oświadcza się Wiktorii. Prof. Starzyński proponuje Agacie pracę w jego zespole badawczym. Do Leśnej Góry trafia dwóch policjantów i złodziej, który strzelał do funkcjonariuszy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Piotr i Hana wracają z podróży poślubnej. Falkowicz kupuje pierścionek zaręczynowy i oświadcza się Wiktorii. Marek wyznaje Agacie, że nie wróci do Doroty. Profesor Starzyński (Paweł Królikowski) ma dla Woźnickiej ciekawą ofertę. Proponuje lekarce, by dołączyła do jego zespołu badawczego. W tym czasie do Leśnej Góry trafia jednocześnie trzech ciężko rannych pacjentów - dwóch policjantów i młody złodziej, który staranował blokadę i strzelał do funkcjonariuszy. Na wynik operacji czeka w szpitalu ciężarna żona jednego z policjantów. Nagle kobieta zaczyna rodzić. W klinice pojawia się też brat rannego przestępcy, Kocul (Hubert Zduniak), jak się okazuje dawny znajomy Krajewskiego. Niechlubną przeszłością młodego chirurga interesuje się Falkowicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także