Na dobre i na złe: Nielegalni imigranci (267)

Na dobre i na złe

odc. 267: Nielegalni imigranci

serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Emilia Krakowska, Anita Sokołowska
Reżyseria:Krzysztof Rogala
W skrócie:Do szpitala trafia Wietnamka z chorym dzieckiem. Kobieta ma podobne objawy. Latoszek przeprasza Martę za swoje zachowanie na urodzinach Mejera. Lenie proponuje, aby zamieszkali razem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze - Bruna Walickiego, Jakuba Burskiego i Zofii Stankiewicz.

W tym odcinku

Do szpitala w Leśnej Górze trafia Wietnamka z dzieckiem, które gorączkuje i jest odwodnione. Kobieta ma podobne objawy. Lena podejrzewa zatrucie salmonellą. Tymczasem u matki chłopca dr Tretter stwierdza zapalenie otrzewnej. Niezbędna jest natychmiastowa operacja. Latoszek ma do Leny pretensje, że nie zleciła żadnych dodatkowych badań. Starska zostaje przyjęta na oddział interny na trzymiesięczny okres próbny. Latoszek przeprasza Martę za swoje zachowanie na urodzinach Mejera. Lenie proponuje, aby zamieszkali razem. Korzycka informuje Mariolkę, że potrzebuje miliona złotych na kaucję dla syna. Mariolka ma nadzieje, że część pieniędzy zdobędzie, gdy podpisze umowę z producentami reality show.

Występują (pokaż wszystkich)