Na dobre i na złe: Gra bez zasad (479)

Na dobre i na złe

odc. 479: Gra bez zasad

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Violetta Kołakowska, Piotr Garlicki
Reżyseria:Jerzy Sztwiertnia
W skrócie:Znana modelka Greta ma w Leśnej Górze nakręcić spot zachęcający do wykonywania cytologii. Nagle traci przytomność. Wiki podejrzewa anoreksję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Wiki nie chce odejść z Leśnej Góry, nie zamierza też rezygnować ze stażu na chirurgii dziecięcej. Pyta Tomasza, co powinna zrobić w takiej sytuacji. Znana modelka Greta przyjeżdża do Leśnej Góry, by nakręcić spot zachęcający kobiety do regularnego wykonywania cytologii. Dziewczyna nagle traci przytomność. Wiki podejrzewa, że modelka cierpi na anoreksję. Wiktoria zauważa na dłoniach Ludmiły dziwną wysypkę. Chce jej przepisać sterydy. Gdy Falkowicz dowiaduje się o tym, kategorycznie zabrania jej zbliżania się do swojej pacjentki. Karol odbiera żonę ze szpitala. Hana namawia Ewę, by złożyła doniesienie o popełnieniu przestępstwa, jednak kobieta nie chce skorzystać z tego prawa. Lena wykonuje komplet badań. Witek odczytuje wynik biopsji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także