Megatransporty (9/12)

Megatransporty (9/12)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Przed Makuwą i ekipą z Niemodlina trudne i wąskie rondo, na którym latarnie na wysepkach będą utrudniały manewry. Widzowie poznają też zespół, który w Bielsku Podlaskim będzie ładować moduły domów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do wyzwań, które czekają bohaterów trzeciej serii "Megatransportów" należą: górnicza winda naprawcza, zabytkowy wagon kolejowy, elementy suszarni bębnowej czy gigantyczna tarcza wiertnicza drążąca tunele warszawskiego metra. To program o zwykłych ludziach, którzy w ramach swojej codziennej pracy przewożą kilkudziesięciotonowe ładunki. Często są to urządzenia, które kosztują fortunę. Aby maszyny te trafiły na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie, potrzeba precyzyjnego planu i skoordynowania pracy zespołów wyspecjalizowanych firm transportowych.

Przed Makuwą i resztą ekipy z Niemodlina wyjątkowo trudne i wąskie rondo, na którym latarnie na wysepkach będą utrudniały manewry, a kierowca będzie ścinał łuk. Widzowie poznają też zespół z Torunia, który w Bielsku Podlaskim będzie ładować gotowe moduły domów - cztery zestawy wyruszą w ponad 700-kilometrową trasę do Gdyni. Już na początku zadania dwóch kierowców pomyli trasę wskutek złej nawigacji. Holowniki Rajmunda Kapustki dokończą wyciąganie spalonej ciężarówki - ekipa będzie musiała pracować bardzo ostrożnie, by nie uszkodzić baków, w których znajduje się paliwo. Rozpocznie też kolejne zadanie - tym razem ze specjalistycznej pomocy drogowej skorzysta wywrotka.

Zobacz także