Megatransporty (12)

Megatransporty (12)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Makuwa wraz z ekipą przemierzy ostatnie kilometry na drodze do Ciechanowa. Ze 150-tonowym ładunkiem na naczepie nawet pokonanie ciasnego ronda na wprost okazuje się ogromnym wyzwaniem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do wyzwań, które czekają bohaterów trzeciej serii "Megatransportów" należą: górnicza winda naprawcza, zabytkowy wagon kolejowy, elementy suszarni bębnowej czy gigantyczna tarcza wiertnicza drążąca tunele warszawskiego metra. To program o zwykłych ludziach, którzy w ramach swojej codziennej pracy przewożą kilkudziesięciotonowe ładunki. Często są to urządzenia, które kosztują fortunę. Aby maszyny te trafiły na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie, potrzeba precyzyjnego planu i skoordynowania pracy zespołów wyspecjalizowanych firm transportowych.

Makuwa wraz z ekipą przemierzy ostatnie kilometry do Ciechanowa, ale ze 150-tonowym ładunkiem na naczepie nawet pokonanie ciasnego ronda na wprost okaże się dużym wyzwaniem. Pomoc drogowa transportująca zepsutą lawetę zmierzy się z utrudnieniami powodowanymi przez niecierpliwych kierowców osobówek, którzy wykorzystują każdą okazję do wyprzedzania. Ekipa z Torunia będzie musiała poradzić sobie z ciężarówką, która wciśnie się miedzy pilota a konwój.

Zobacz także