Megatransporty (11/12)

Megatransporty (11/12)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Rajmund Kapustka wraz z ekipą pomocy drogowej będzie musiał w gęstym ruchu aut holować lawetę załadowaną samochodami. Na odcinku ponad 30 kilometrów ma do pokonania kilkanaście rond.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do wyzwań, które czekają bohaterów trzeciej serii "Megatransportów" należą: górnicza winda naprawcza, zabytkowy wagon kolejowy, elementy suszarni bębnowej czy gigantyczna tarcza wiertnicza drążąca tunele warszawskiego metra. To program o zwykłych ludziach, którzy w ramach swojej codziennej pracy przewożą kilkudziesięciotonowe ładunki. Często są to urządzenia, które kosztują fortunę. Aby maszyny te trafiły na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie, potrzeba precyzyjnego planu i skoordynowania pracy zespołów wyspecjalizowanych firm transportowych.

Rajmund Kapustka wraz z ekipą pomocy drogowej będzie musiał w gęstym ruchu aut holować lawetę załadowaną samochodami. Na odcinku ponad 30 kilometrów ma do pokonania kilkanaście rond. Ekipa z Niemodlina zmierzy się z przejazdem przez bielskie skrzyżowanie z wieloma wysepkami i wiszącymi znakami. Czterozestawowy konwój z Torunia musi pokonać ponad 500 kilometrów w jedną noc, mimo uszkodzonej nawigacji i problemów z zabezpieczeniem ładunku.

Zobacz także