Malanowski i partnerzy: Żona doskonała (614)

Malanowski i partnerzy: Żona doskonała (614)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Detektywów odwiedza kierowca TIR-a. Niepokoi się on o żonę, która przeżywa wszystko bardzo emocjonalnie. Za przykład podaje śmierć teściowej, która wywołała załamanie i próbę samobójczą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Detektywów odwiedza kierowca TIR-a, Robert Stańczyk. Mężczyzna niepokoi się o żonę, Martynę, która jest bardzo emocjonalna i szalenie przeżywa wszelkie dramaty, spotykające ją lub jej bliskich. Za przykład podaje śmierć teściowej, która wywołała u kobiety załamanie, szał zakupów, a następnie popchnęła ją do próby samobójczej. Robert sądzi, że sytuacja się powtórzy, ponieważ niedawno zmarła jego szwagierka. Błaga detektywów o obserwowanie Martyny, gdy on będzie w trasie. Nie chce, żeby żona zrobiła krzywdę sobie lub ich synowi, Jasiowi. Malanowski przyjmuje zlecenie. Niebawem jego ludzie odkrywają, że Martyna ma wiele sekretów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także