Malanowski i partnerzy: Głęboka rana (610)

Malanowski i partnerzy: Głęboka rana (610)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Helena dzwoni do koleżanki i błaga ją o pomoc. Mówi jej, że została zgwałcona przez mężczyznę, który w nocy zakradł się do jej mieszkania. W sprawę angażują się detektywi Malanowskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Helena, dzwoni do Magdy i błaga ją o pomoc. Gdy dziewczyna dociera do mieszkania koleżanki, ta mówi jej, że została zgwałcona przez mężczyznę, który w nocy zakradł się do jej mieszkania. Kobieta jest na skraju załamania. Zaledwie pół roku temu, po raz pierwszy stała się ofiarą brutalnej napaści seksualnej i jeszcze nie doszła do siebie. Magda postanawia pomóc Helenie i angażuje detektywów Malanowskiego. Ci ustalają, że gwałciciel działał w przemyślany sposób. Na miejscu przestępstwa nie pozostawił żadnych śladów. Pierwszym podejrzanym staje się były chłopak Heleny, Jakub. Drugim jej instruktor z klubu wspinaczkowego, Igor.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także