Malanowski i partnerzy: Krwawe łowy (611)

Malanowski i partnerzy: Krwawe łowy (611)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Bronek i Magda szukają Tomka, który rano nie dotarł do pracy. Kierując się sygnałem GPS, znajdują samochód zaginionego. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna został porwany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Bronek i Magda szukają Tomka, który rano nie dotarł do pracy. Kierując się sygnałem GPS, znajdują samochód zaginionego. Okazuje się, że na miejscu jest już patrol policji powiadomiony przez osobę, którą zaniepokoiło porzucone auto ze śladami krwi na masce. Tymczasem Tomek budzi się w nieznanym sobie miejscu. Okazuje się, że został porwany. Policja i detektywi wiążą sprawę jego uprowadzenia z zaginięciem innego mężczyzny, chorego na raka Jacka Kwietnia, który leczył się u tajemniczego uzdrowiciela. Trop prowadzi śledczych ich do chorego psychicznie milionera Aleksandra Wysockiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także