Malanowski i partnerzy: Lolitka (612)

Malanowski i partnerzy: Lolitka (612)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Klient detektywów poznał w barze atrakcyjną dziewczynę, z którą się całował. Tajemniczy szantażysta wysyła mu zdjęcia z tego wieczoru i twierdzi, że nieznajoma ma 14 lat. Żąda pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do biura detektywów zgłasza się Patryk Starski. Pewnego dnia mężczyzna, który pozostaje w separacji z żoną, topił smutki w alkoholu, w jednym ze stołecznych barów. Jego uwagę zwróciła młoda, piękna i wyraźnie zainteresowana nim dziewczyna. Na szczęście spotkanie zakończyło się na kilku pocałunkach, Starski wytrzeźwiał i zapomniał o przygodzie. Pewnego dnia jednak otrzymuje zdjęcia tamtego wieczoru i informację, że ślicznotka, którą poderwał ma 14 lat. Szantażysta żąda pieniędzy, w przeciwnym wypadku wyśle fotografie na policję i do żony Patryka. Detektywi postanawiają pomóc mężczyźnie i złapać osobnika, który wyłudza od niego pieniądze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także