Malanowski i partnerzy: W sidłach pieniędzy (613)

Malanowski i partnerzy: W sidłach pieniędzy (613)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Detektywi obserwują Pawła, którego żona podejrzewa o romans. Zauważają, że po spotkaniu biznesowym mężczyzna udaje się do agencji towarzyskiej. Malanowski informuje o tym klientkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Detektywi obserwują Pawła, którego żona podejrzewa o romans. Zauważają, że po ważnym spotkaniu biznesowym mężczyzna nie wraca do domu, lecz razem z klientami udaje się do agencji towarzyskiej. Następnego dnia Malanowski przedstawia klientce zebrane informacje. Kobieta jest wściekła. Wybiega z biura, krzycząc, że zabije męża. Anna i Marek postanawiają ją skontrolować. Słyszą jak Paweł tłumaczy się, że bywa w agencji, ale wyłącznie w celu zapewnienia rozrywki kontrahentom. Twierdzi, że sam nigdy w życiu nie korzystał z usług prostytutki. Nie wiadomo czemu, żona postanawia mu uwierzyć. Za dwa tygodnie ponownie zjawia się w biurze Bronisława.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także