Malanowski i partnerzy: Polowanie na czarownicę (576)

Malanowski i partnerzy: Polowanie na czarownicę (576)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do Malanowskiego zgłasza się Jacek poszukujący zaginionej matki. Niebawem detektywi w toku śledztwa odkrywają, że bliskim ich klienta grozi poważne niebezpieczeństwo. Próbują mu pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do Malanowskiego zgłasza się Jacek, mieszkaniec Jaroszowej Woli, poszukujący zaginionej matki. Właściciel agencji wysyła swoich ludzi na prowincję. Detektywi dowiadują się, że poszukiwana kobieta, była zdrowa, nie cierpiała na żadne schorzenia powodujące zaniki pamięci. Sąsiedzi zazdrościli jej kondycji i niezależności. W trakcie śledztwa Jacek przyznaje, że ostatnio jego matka sprawiała wrażenie podenerwowanej. Twierdziła, że ktoś otruł ich psa. Teraz mężczyzna obawia się, że to było ostrzeżenie, które on zignorował. Anna i Marek przyjeżdżają na wieś. Wkrótce odkrywają, że bliskim ich klienta grozi niebezpieczeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także