Malanowski i partnerzy: Na dopingu (619)

Malanowski i partnerzy: Na dopingu (619)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do Malanowskiego zgłasza się trener ze swoją wychowanką. Dziewczyna, córka biegacza, jest załamana. Podczas kontroli antydopingowej w jej organizmie wykryto niedozwoloną substancję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do Malanowskiego zgłasza się trener Zygmunt Kwiatkowski ze swoją wychowanką lekkoatletyczką Gabrysią Olszewską. Dziewczyna, córka biegacza, jest załamana. Podczas wyrywkowej kontroli antydopingowej w jej organizmie wykryto niedozwoloną substancję. Teraz Gabrieli grozi dyskwalifikacja. Zawodnicza zaklina się, że nie przyjmowała efedryny. Z kolei trener ma pewność, że podopieczna nie pozwoliłaby sobie na głupi krok, który uniemożliwiłby jej start w Igrzyskach Olimpijskich. Podejrzewa, że podanie dopingu, było dziełem którejś z rywalek biegaczki. Detektywi przyjmują zlecenie. Wkrótce odkrywają, że wiele osób chciałoby zaszkodzić młodej sportsmence.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także