Malanowski i partnerzy: Tożsamość dziecka (622)

Malanowski i partnerzy: Tożsamość dziecka (622)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Malanowski odwiedza grób anonimowego trzylatka, którego zwłoki wyłowiono z Wisły. Dozorca cmentarza twierdzi, że bezimienny grób regularnie odwiedza nastoletnia dziewczyna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Malanowski odwiedza grób anonimowego trzylatka, którego zwłoki wyłowiono z Wisły. Policji do tej pory nie udało się ustalić tożsamości malca ani osób odpowiedzialnych za jego śmierć. Dozorca cmentarza twierdzi, że bezimienny grób regularnie odwiedza nastoletnia dziewczyna. Bronisław informuje o tym Magdę i Tomka. W krótkim czasie jego ludzi, wezwana przez dozorcę, udaje się na rozmowę z dziewczyną, Moniką Szwed. Ta twierdzi, że jest wolontariuszką opiekującą się grobami. Tomek śledzi podejrzaną. Dociera za nią do jednego ze stołecznych squotów. Okazuje się, że Monika mieszka w nim ze swoim chłopakiem, Robertem. Podczas konfrontacji detektyw odkrywa, że nastolatka jest na gigancie. Zawiadamia policjantów. Ci odwożą ją do domu. Na miejscu dowiadują się, że rodzina Szwedów, ma jeszcze drugie dziecko, chłopczyka, którego nikt nie widział.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także